VYRÁBÍME UNIKÁTNÍ ŠPERKY Šperky Bižula jsou inspirovány a zrozeny z kroužkové zbroje. Skrývají v sobě sílu, odolnost a zároveň moderní eleganci. Každá Bižule je ručně vyráběna spojováním jednotlivých kroužků, tak jak to dělali již ve 4 st. př. n. l. keltští kováři.

Bižula je vyráběna z chirurgické oceli nebo z hypoalergenního kovu se stálou barevností a výraznou lehkostí, což umožňuje především náušnicím vyniknout svou strukturou ve velkých tvarech. 

Jedinečnou originalitu Bižule získávají pokud si sama navrhnete barevnou kombinaci ve Vámi vybraném tvaru a tím tak šperky získají Váš osobní charakter. 

Bižule také vyrábíme jako intimní šperky pro ženy i muže - kalhotky, tanga, podprsenky, bederní roušky.  A nebo v rozličných podobách na Vaše přání a Vaše zkrášlení. 

Bižule jsou nejen náušnice, náramky, náhrdelníky, prsteny a intimní šperky, Bižule jsou kabelky, sukýnky, topy, pásky do kalhot, kravaty a mnohé jiné doplňky a v neposlední řadě Bižula je kroužková zbroj to vše na Vaše přání my umíme vyrobit. 

 Přejeme Vám ať Vás Bižula baví a zdobí.